Ławy rozkładane nie wychodzą z mody

Gru 31, 2016 by

Czy ława z lat 80. ubiegłego wieku to przeżytek? Pod względem wykonania może i tak, ale ten niezwykle funkcjonalny pomysł na stół 2 w 1, czyli rozkładaną ławę, tak długo będzie miał szanse przetrwać, jak długo rodzina będzie musiała mieszkać na 30 m2. A  jak wiadomo, w Polsce boom na mieszkania jeszcze nie nastąpił.

Rozkładane meble do salonu

Dzisiaj meble rozkładane to wciąż najlepsze rozwiązanie do zastosowania w niewielkich mieszkaniach. I jeśli nie jest to kawalerka singla, to w małym mieszkaniu kilku osobom zawsze będzie za ciasno. Dlatego salon, w którym stoi rozkładana kanapa, rozkładana ława i ustawione są meble systemowe, jest gwarancją sukcesu. Rozkładane meble potrafią w jednej chwili zmienić pokój gościnny w sypialnię lub pokój do zabaw. Ławy jednak akceptowane i pożądane są również w domach, gdzie jest znacznie więcej pomieszczeń, a nawet sam salon miewa i 30 metrów. Ława jest po prostu modna i wygodna. Ławy do salonu nowoczesne są kapitalną przystawką do zestawu wypoczynkowego, jakim jest szeroki narożnik czy kanapa z fotelami.  Potrafią być eleganckie, wykonane z solidnego drewna. I niekoniecznie rozkładane. Tylko w małych mieszkaniach rozkładana ława załatwia wiele spraw w jednym. Oprócz stolika kawowego pełni też rolę biurka do odrabiania lekcji, czy – podniesiona – stołu dla całej rodziny.

Gdzie kupić najtaniej

Dokąd wybrać się po nowoczesne meble? Chcąc kupić zarówno modny i nowoczesny mebel, a jednocześnie  praktyczny i za niezbyt wygórowaną cenę, warto zajrzeć do internetu. Bez biegania po wielu sklepach zorientujemy się w meblowych stylach i cenach. Chodzi przecież o to, aby meble były trwałe i eleganckie, o ciekawym wzornictwie. Chcemy przecież mieszkać ładnie, nowocześnie i wygodnie. Wyjątkiem jest urządzanie sypialni. Dobre łóżko sypialniane można dostać w specjalistycznym sklepie. Trzeba pamiętać o tym, by zwracać uwagę głównie na materac. To on  decyduje o jakości spania. Dobry sen to zdrowie, czyli łóżko jest najlepszą inwestycją, jaką możemy zrobić.

Related Posts

Share This