Ach, być kobietą!

Kwi 19, 2018 by

Małe dziewczynki kochają się przebierać, ozdabiać swoje włosy, czesać, zakładać biżuterię, malować. Mini kobietki od urodzenia chcą się podobać! Zestawy biżuteryjne dla małych kobiet to prawdziwa kraina jak u jubilera. Ale są też zestawy ułatwiające malowanie, ozdabianie czy przygotowywanie fryzur. Mała kobietka chciałaby na pewno wiedzieć, w czym będzie jej do twarzy.

Nauka dbania o siebie

Zabawki dla dziewczynek to ciekawe zestawy do tworzenia biżuterii, malowania, robienia tatuaży uczą  kreatywności, pozwalają na poznanie własnej urody i wzmacniają pewność siebie. Korzystając z różnych setów, dziewczynka zacznie interesować się tym, jak dbać o własną urodę i wygląd. Zabawki dla dziewczyn  są pierwszą lekcją nauki kobiecości.  Początkowo jest to zabawa, ale w dorosłym życiu zaprocentuje. Kobieta powinna zawsze znaleźć kilka minut dla siebie, by otoczenie mogło podziwiać, jak świetnie wygląda. Dobry nastrój i samopoczucie są bardzo ważne, to podstawa życiowego suckesu. Każda dziewczynka jest ładna, każda powinna być o tym przekonana.   A która dziewczynka nie chciałaby się podobać?!

Tworzenie własnej bizuterii

Akcesoria dla dziewczynek: zestawy  tworzenia biżuterii, robienia tatuaży, wykonywania naklejek na materiale czy inne, uczące ozdabiania urody i wygladu tak naprawdę uczą dbania o siebie. Przyzwyczajają, że nie tylko ubranie jest ważne, ale też wygląd całej sylwetki. Dziewczynka musi umieć o siebie dbać. Poza tym samodzielne przygotowanie biżuterii rozwija wyobraźnię i poczucie estetyki. Pobudza sprawność dziecięcych palcy, przy nakładaniu koralików na sznureczki. Można towarzyszyć dziewczynce w jej zabawie i na początku pomóc, jak korzystać z zabawki, na przykład wytłumaczyć, jak  można łączyć kolory, wzory, pokazać, jak dobrze zrobiona bransoletka powinna wygladać. Prezent dla dziewczynki może też być dobrą okazją do wspólnej zabawy i zaprzyjaźniania się mamy z córką. Dajmy porwać się marzeniom i przygotujmy razem z dzieckiem bransoletkę, którą będzie dziewczynka mogła nosić, albo podaruje ją babci czy mamie z okazji jej święta.

Related Posts

Tags

Share This