Dziewczęcy świat biżuterii i mody

Maj 1, 2018 by

Zaprojektuj swoje własne modne ubrania! Wymyśl naszyjnik lub bransoletkę! Zmontuj warsztat tkacki! Poozdabiaj tkaniny! Zrób zwierzątka z koralików, te prawdziwe i te wymyślone.  Porób stemple. Bądź twórcza. Znajdź swój własny styl.

Kiedy dziewczynka chce być damą

Każda dziewczynka pragnie być sobą, odkrywać pokłady własnej wrażliwości. Gry kreatywne dla dziewczynek to nauka dbania o urodę. Nowe pomysły przelewać na papier. Wymyślać sukienki, robić zwierzątka z włóczki, tkać serwetki i obrusy. Jest tyle zabawek, które umożliwiają spełnianie tego marzenia. Zestawy kreatywne dla dziewczynek to zestawy do malowania, szycia, tkania i nawlekania! Te zabawki wyzwalają w  panienkach całe pokłady pomysłowości. Możesz malować i ozdabiać, jak chcesz. To piękne wyzwanie dla młodej kobiety. Daje radość, zadowolenie i rozwija. Każda dziewczynka chce odnaleźć własne środki wyrazu, pokazać, że jest inna, że ma swoją wrażliwość i potrafi się stroić, by wzbudzać zainteresowanie.

Nauka dobrego wyglądu to także nauka dobrego zachowania

Zabawki kreatywne dla dziewczynek uczą kobiecości, są niezwykle pożyteczne, bo pomagają odkryć własną osobowość. Wiadomo, że strój zależy od okoliczności, inaczej ubieramy się, idąc z wizytą do cioci, inaczej zaczynają się bawić, a jeszcze inaczej, gdy jedziemy na wycieczkę. I tak jak uczymy się posługiwać nożem i widelcem, ładnie zachowywać przy stole, to jeszcze trzeba się nauczyć, jak można się ubrać, by przy tym stole ładnie i dobrze wyglądać. To bardzo ważne, bo dopóki dziecko ubiera mama, wszystko jest dobrze, ale kiedyś trzeba będzie, by maluch zrobił to samodzielnie. I już dzisiaj można zacząć naukę, jak to właściwie powinno wyglądać. Świat zabawek oferuje kreatywne dla dziewczynek: wiele zestawów do ozdabiania ubrań, tworzenia własnej biżuterii, warsztatów tkackich. To także nauka kreatywności, gdzie można stworzyć swoje własne mini zoo, wyobrażone stworki z włóczki lub materiału. Te drobe rączki zaczną być na tyle sprawne, że stworzą taki świat, jaki będą chciały. To szkoła wrażliwości i poczucia estetyki. Każda mała dama powinna to mieć!

Related Posts

Tags

Share This