Jak być elegancką kobietą

Maj 1, 2018 by

Jak zadbać o siebie? Zawsze wyglądać ładnie i atrakcyjnie? Elegancko? Czy to trudne? Nie, jeśli już mała dziewczynka zaczyna o tym myśleć i uczy się tego. Małe kobietki kochają się stroić, przebierać, zmieniać swój wygląd. Ale nie trzeba zakładać kolejnej sukienki czy spódniczki, by wygladać inaczej. Wystarczy nowa bransoletka, czy naklejki na paznokcie. I potrzeba, by  wciąż inaczej wyglądać, została zaspokojona.

Kreatywne zabawki

Tworzenie własnej biżuterii, tatuaży, projektowanie ubrań, to ulubione czynności dziewczynek, bardzo rozwijające wyobraźnię i poczucie estetyki. Warto dać małej damie taką możliwość. „Świat zabawek” oferuje bardzo ciekawe zestawy, ułatwiające rozwój poczucia estetyki, wrażliwości, naukę dbania o siebie. Pierwsze dziecięce lakiery do paznokci, pomadki, robienie makijaży, fryzur, tworzenie naszyjników i bransoletek to wejście w świat kobiecości, odkrywanie nie tylko możliwości tworzenia własnego stylu, ale także tego, co tam w duszy gra. Świat zabawek ma ciekawe sukienki dla dziewczynek lub bluzki dla dziewczynek. Może mała kobietka będzie w przyszłości kosmetyczką lub projektantką mody? Właśnie teraz odkryje w sobie takie powołanie?

Nauka kobiecości

Niech mała księżniczka nauczy się dbać o siebie, odpowiednio ubierać na każdą okazję. Zestaw kosmetyków dla dziewczynki kolorowe błyszczyki czy ulubione szczotki do włosów, które można nosić w torebce, to pierwsza lekcja tego, by ładnie wyglądać. Fajna jest też kosmetyczka dla dziewczynki.  Jaka to radość, gdy można samodzielnie naklejać wzory na paznokcie i potem dbać, by nic się nie zepsuło. Można też przygotować swoją, wyjątkową kosmetyczkę. Ponadto wykonywanie bransoletek czy naszyjników, to także nauka robienia prezentów dla kogoś, kogo się kocha. Czyż to nie piękne, zrobić bransoletkę dla babci czy mamy lub na urodziny dla przyjaciółki? Prezent własnoręcznie wykonany wywoła więcej wzruszenia  Zestawy biżuteryjne to okazja do wspólnej zabawy z koleżankami. Daje dużo radości i uśmiechów. Wszystkie zabawki ze „Świata zabawek” są pozbawione substancji toksycznych. Są bezpieczne, posiadają atesty.

Related Posts

Tags

Share This