Ładne przedmioty do szkoły

Cze 2, 2018 by

Czy w szkole trzeba mieć jedynie szare, mało ciekawe piórniki, długopisy i zeszyty? Przecież dużo przyjemniej jest się uczyć, gdy na biurku leży kolorowa gumka przypominająca lakier do paznokci. Aż chce się wycierać te krzywe literki!

Wyposażenie tornistra lub plecaka

Czy nie przyjemniej chować swoje kredki i długopisy do barwnego piórnika z ulubionymi postaciami z bajek? Oczywiście, że fajniej. Piórnik dla dziewczynki to ważny szkolny gadżet. Szkoła zaczyna być wówczas przyjemnym miejscem, do którego warto pójść. Bardzo miło jest sięgać do ładnego tornistra i wyjmować książki oraz praktyczne piórniki. W naszej ofercie znajdują się zarówno piórniki do samodzielnego kompletowania wyposażenia, jak i te z pełnym wypsażeniem. Wówczas nie ma obawy, że nie wzięło się gumki, ołówka czy temperówki. Zapomniało o flamastrach! Jest nawet miejsce na pióro dla dzieci. W takim piórniku po prostu jest wszystko, co potrzeba. I do tego jeszcze  na wierzchu z buzią księżniczki. Od razu wtedy i mała dziewczynka ma lepszy humor.  W naszym sklepie znajduje się pełen wybór artykułów szkolnych i piśmienniczych potrzebnych do szkoły.

Artykuły szkolne, zeszyty i piórniki

Artykuły szkolne i piśmiennicze to duży dział w ofercie „Świata zabwek”. Są bardzo dobre jakościowo kredki dla małych dzieci, estetyczne, atrakcyjne pod względem wzorniczym i cenowym.  Wszystkie wykonane z atestem bezpieczeństwa i pozbawione substancji toksycznych. Ładne i bezpieczne. To nie tylko plecaki, torby i tornistry, ale też kolorowe zeszyty w laminowanych, odpornych na zniszczenia okładkach, estetyczne flamastry, mazaki dla dzieci.  Mamy też pełny wybór farb pastelowych lub olejowych. Dzięki temu na lekcji rysunków mogą powstać fantazyjne stwory i zwierzątka. Proponujemy nie tylko zeszyty, ale również notesy, notatniki na spiralach, kartonowe teczki z gumką lub z plastikowymi uchwytami, które przydadzą się na dodatkowe zajęcia. Oferujemy artykuły do szkoły w ogromnym wyborze i różnorodnej ofercie. Zestawy kredek z wymarzonymi kolorami oraz piękne temperówki. Dokładnie takie, o jakich marzy mała księżniczka. W delikatnych, pastelowych barwach.

Related Posts

Tags

Share This