Moje tajemnice zamknięte na kluczyk

Cze 3, 2018 by

Wszystkie małe kobiety kochają tajemnice, posiadają swoje małe sekrety. Tajemny świat do którego wpuszczają jedynie najlepszą przyjaciółkę albo jedynie… swój pamiętnik. Taki ukochany sekretnik zamykany cyfrowo (tak, wszędzie wkracza komputeryzacja i teraz można pamiętniki zamykać elektronicznie na hasło, jak konto w banku!),  to najlepszy prezent dla dziewczynki. Będzie spędzać z nim najważniejsze chwile swojego wciąż zmieniającego się, doroślejącego życia.

Sekretniki

Zamykany pamiętnik dla dziewczynki to najlepszy powiernik wszelkich najbardziej skrytych spraw. Jedyny i najważniejszy. W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór pamiętników zamykanych na kłódkę, czy tych zamykanych w bardziej zaawansowany sposób, z hasłem bądź elektronicznym kodem, to zabawki, które wzbudzą zachwyt każdej małej kobiety. Są nowoczesne i bardzo potrzebne, bo można zapisać tam wszystkie tajemnice.  Notes z tajemnicami to niezwykle istotny przedmiot w dziewczęcym biurku czy szafce. Gdy rodzice czasem zastanawiają się, jak nakłonić malucha do pisania długopisem, a nie wystukiwania elektronicznych wiadomości, to założenie sekretnika da właśnie taką możliwość. Sprawi, że  dziewczynka zechce sama zapisywać swoje tajemnice. Szkatułka dla dziewczynki pozwoli dokładnie będzie je zamykać.

Pamiętniki

Zapisywanie ważnych wydarzeń i tajemnic, chowanie do szkatułek czarodziejskich kamyków posiadających dziwną moc, jest częścią dziecięcego świata. „Świat zabawek” oferuje bogaty wybór ntesów na spirali lub zamykanych lub szkatułek z szyfrowanymi zamkami. Śliczne kłódeczki strzegą dostępu do największych sekretów.  Szkatułka z pozytywką dla dziewczynki to uroczy prezent. Wszystkie zabawki wykonane są bez udziału substancji toksycznych i są całkowicie bezpieczne do zabawy. Poza tym, w czasach komputerów coraz bardziej dzieci nie chcą sięgać  po długopis czy flamaster, aby zapisać coś, o czym marzą. Może warto nakłaniać dziewczynki, by od czasu do czasu doskonaliły sztukę pisania i wprawiały swoją rękę w stawianiu literek. Pisząc pamiętnik mała rączka sama się będzie wprawiać. A ta umiejętność przyda się w szkole podczas każdego dyktanda.

Related Posts

Tags

Share This